iptv

Ekonomik İptv

22.000'den fazla içeriğimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterimizin yanında olmaktan mutluyuz.

Fransa - Hollanda
Sunucu Firmalarımız
+90 538 717 03 42
Whatsapp Destek Hattımız
[email protected]
24/7 Çevrimiçi Destek
iptv server

SS iptv Kurulumu

iptv server

SS iptv kurulumu

UYARI: Samsung, LG, Vestel, Sony ve Philips markaları başta olmak üzere SS IPTV uygulaması birçok marka tarafından desteklenmektedir. (Tüm marka ve modeller desteklemez.) SS IPTV ile Smart TV ler için iptv kurulumunun nasıl yapılacağını aşağıdaki maddeleri izleyerek öğrenebilirsiniz.

  • TV nizdeki SS IPTV uygulamasını açın Settings/General sekmesinde Get Code (KOD AL) butonuna tıklayınız ve ekrana gelen kodu kapatmayın.
  • Bilgisayarınız veya telefonunuzdan http://www.ss-iptv.com/en/users/playlist adresine gidin. Sitedeki sağ taraftaki Enter Connection Code kutucuğuna uygulama kodunuzu yazıp ADD DEVICE butonuna tıklayın.
  • External Playlists sekmesine tıklayıp ADD ITEM e tıklayın. Displayed Name alanına ekonomikiptv yazın, Source alanına bizden aldığınız m3u linkinizi komple kopyalayıp yapıştırın ve OK butonuna tıklayın. Son olarak SAVE butonuna tıklayın. “Playlist has been successfully saved!” yazısını gördükten sonra kanallarınız yüklenmiş demektir.
  • SS IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Ekonomikiptv diye dosya gelicek ordan kanallara ulaşabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.
  • NOT: SS IPTV uygulamasında kanalları nasıl kategorik düzende listeleyebilirim? SS IPTV uygulamanızın Settings menüsünde Apperance sekmesine tıklayın ve Common configuration altında Split content by groups kutucuğunu işaretleyin.

ss iptv
iptv server