iptv

Ekonomik İptv

22.000'den fazla içeriğimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterimizin yanında olmaktan mutluyuz.

Fransa - Hollanda
Sunucu Firmalarımız
+90 538 717 03 42
Whatsapp Destek Hattımız
[email protected]
24/7 Çevrimiçi Destek
iptv server

Smart iptv Kurulumu

iptv server

Smart iptv kurulumu

UYARI: SMART IPTV uygulaması Samsung Tv Abonelik satın almadan önce uygulamanın TV nizde olup olmadığını kontrol edin. Var ise TV nizin otomatik güncelleştirmelerini kapatın. Yok ise SS iptv, Net iptv, Set iptv, Home iptv, Royal iptv uygulamalarından biri var ise onu kurabilirsimiz. Smart TV veya diğer cihazlarınızda Smart IPTV programını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizden bir seferlik 14.99 Euro ödenemizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin EKONOMIKIPTV ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkı sağlar.

Samsung ve LG marka Smart TV lere Smart IPTV uygulamasına iptv kanallarımızı nasıl yükleyeceğinizi aşağıdaki aşamaları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Bilgisayar veya telefonunuzdan https://siptv.app/mylist adresine gidin.
  • Delete playlist(s) bölümünde ki mac adresi kutucuğuna 12 haneli harf ve rakamlardan oluşan (00:00:00:00:00:00) şeklindeki MAC adresinizi yazın ve Delete butonuna tıklayın. Sağ alt köşede Playlist Deleted! yazısını göreceksiniz. (MAC adresinizi smart iptv uygulamasını açtığınızda ayarlar/settings sekmesinden görebilirsiniz)
  • Upload playlist Files or external playlist URLs with auto-update bölümünde ki kutucuğa MAC adresinizi tekrar yazın ve bu kutucuğun yanındaki URL kutucuğuna m3u_plus linkinizi tamamen kopyalayıp yapıştırın. (m3u linkinizi bizden talep edebilirsiniz.)
  • Save Online kutucuğunu işaretleyip Upload butonuna tıklayın. Sağ alt köşede 1 URL added! Restart the App. yazısını göreceksiniz.
  • Smart IPTV uygulamasını 1 kez kapatıp açın. Kanal listenizi ekranda görebilirsiniz. Groups mavi tuş butonu ile kategorilere ayırabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

NOT: Bu işlemleri yaptınız ve kanal listenizi göremiyorsanız TV nizin ve modeminizin fişini çekip 5 dk sonra tekrar taktıktan sonra kontrol edebilirsiniz. Eğer yine kanal listenizi göremiyorsanız 3. adımda URL kutucuğuna link yazmak yerine bir üstte yer alan File: alanından bilgisayarınıza indirdiğiniz m3u dosyanızı seçip Upload butonuna tıklamalısınız. (Dosya ile yapılan kurulumlarda listeniz otomatik güncellenmez. Kanal listenizi güncellemek için bu işlemi ara ara tekrarlamanız gerekir. Smart IPTV uygulaması bazı TV modellerinde otomatik güncellenen link ile kuruluma destek vermemektedir.)

smart iptv
iptv server