iptv

Ekonomik İptv

22.000'den fazla içeriğimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterimizin yanında olmaktan mutluyuz.

Fransa - Hollanda
Sunucu Firmalarımız
+90 538 717 03 42
Whatsapp Destek Hattımız
[email protected]
24/7 Çevrimiçi Destek
iptv server

Royal iptv Kurulumu

iptv server

Royal iptv kurulumu

UYARI: Smart TV veya diğer cihazlarınızda Royal IPTV programını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizden bir seferlik 5.49 Euro ödenemizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin EKONOMIKIPTV ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkı sağlar. Kurulumu aşağıdaki aşamları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Televizyonumuza Royal iptv uygulamasını kurduktan sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan https://www.royaliptvapp.com/myList.html adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Royal iptv'deki eski kanal listemizi silmek için Royal iptv uygulamasının bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) alttaki MAC or LG-ID kutucuğuna girip sonra Delete Playlist butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Daha sonra yükleme yapmak için, televizyonumuzdaki Royal iptv uygulamanın bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) üstteki MAC or LG-ID kutucuğuna yazıyoruz. Size vermiş olduğumuz m3u url linkini Playlist URL kısmına yapıştırın. Add Playlist butonuna basarak kanal listemizi tv'nize yüklemiş oluyorsunuz.
royal iptv
iptv server