iptv

Ekonomik İptv

22.000'den fazla içeriğimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterimizin yanında olmaktan mutluyuz.

Fransa - Hollanda
Sunucu Firmalarımız
+90 538 717 03 42
Whatsapp Destek Hattımız
[email protected]
24/7 Çevrimiçi Destek
iptv server

Next 2000 Hd Iptv Kurulumu

next 2000 hd iptv

Next 2000 Hd Iptv Kurulumu

UYARI: Next 2000 Hd cihazıyla iptv kanalları izlenmektedir. Eski yazılımlarda Xpanel uygulaması ile izlenebiliyordu. Son gelen güncellemelerden sonra Joker İptv uygulaması ile izlenmektedir. Nasıl iptv kurulacağını aşağıdaki kurulum videosundan bakabilirsiniz.


 • Next 2000 HD iptv uyumlu uydu alıcınızın kumandası üzerinden MENÜ tuşuna basın ve ardından uygulamalar menüsüne giriş yapın. Uygulamalar menüsünde yer alan X PANEL veya JOKER İPTV'i açtığınızda aşağıdaki sekmeleri göreceksiniz.
  MENU – Panel Ayarları
  M+ – Ana Giriş
  SAT – Kategori Listesi
  IPTV – XPanel Listesi
 • Buradan MENU (Panel Ayarları) tuşuna basın. Ekranda Xtream Panel Ayarları adı altında yeni bir pencere açılacaktır. Burada istenilen URL, Port, Kullanıcı Adı, Şifre bilgilerini size gönderdiğimiz şekilde cihazınıza girin ve kaydedin. Kayıt işleminden kısa bir süre sonra iptv kanal listesi cihazınıza otomatik olarak yüklenecektir. Yükleme işleminin hemen ardından yayınları izlemeye başlayabilirsiniz.
 • X PANEL Tuş Fonksiyonları;
  MENU – Xtream Panel Ayarları (IPTV Kurulum) menüsünü açmaktadır.
  M+ – X PANEL Ana giriş menüsünü açmaktadır.
  SAT – Kurulum işlemlerini tamamladıktan sonra iptv kanallarını kategorilenmiş bir şekilde (Türkiye Kanalları, Almanya Kanalları gibi) görmenizi sağlar.
  IPTV – Cihazınızda 1’den fazla iptv eklemesi yaptıysanız, bu tuş aracılığı ile geçiş yapabilirsiniz.
next 2000 iptv
iptv server