iptv

Ekonomik İptv

22.000'den fazla içeriğimiz bulunmaktadır. Her zaman müşterimizin yanında olmaktan mutluyuz.

Fransa - Hollanda
Sunucu Firmalarımız
+90 538 717 03 42
Whatsapp Destek Hattımız
[email protected]
24/7 Çevrimiçi Destek
iptv server

Net iptv Kurulumu

iptv server

Net iptv kurulumu

UYARI: Net IPTV Prpgramı Samsung smart tv, LG smart tv, Android tv'lerde, Philips, Sony Bravia tvlerdede mevcuttur. Ayrıca Android box dediğimiz kutulardada ve IOS veya Android cihazlarınızdada kullanabilirsiniz. Smart TV veya diğer cihazlarınızda Net IPTV programını aktif ettiğinizde 7 gün ücretsiz deneme ardından her cihaz için sizden bir seferlik 5.29 Euro ödenemizi isteyecektir. Lütfen programı kurarken bunu göz önünde bulundurun. Bu ödemenin EKONOMIKIPTV ile hiç bir şekilde bağlantısı yoktur. Program bir sefelik bir ödeme ardından aktif ettiğiniz mac adresi için tekrar bir ödeme istemez ömür boyu kullanım hakkı sağlar. Kurulumu aşağıdaki aşamları takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

  • Televizyonumuza Net iptv uygulamasını kurduktan sonra bilgisayarımızdan veya telefonumuzdan http://netiptv.eu/Upload adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Net iptv eski kanal listemizi silmek için Net iptv uygulamasının bize verdiği mac adresini DELETE ALL M3U/URL kutucuğuna girip doğrulama kodunu seçtikten sonra Delete All butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Televizyonumuzdaki Net iptv uygulamanın bize verdiği mac adresini UPLOAD M3U/URL bölgesindeki MAC / APP ID kısmına yazıyoruz. Ben robot değilim kısmındaki kutucuğu seçiyoruz ve Add list butonuna basıyoruz. İşlemler sıra numarası ile aşağıda resimde belirtilmiştir.
  • Would you like to create a password? diye soru gelicek ekrana o soruya No butonuna basarak geçiniz.
  • Size vermiş olduğumuz m3u url linkini gelen sayfanın UPLOAD M3U/URL bölgesindeki URL 1 kısmına yapıştırıyoruz. Daha sonra Add list butonuna basıyoruz.
  • Successfully Insert diye ekrana mesaj gelirse kanallarınız yüklenmiş demektir.
net iptv
iptv server